Polityka prywatności serwisu
dokumentacja-iso.pl

Czytając, przeglądając czy używając serwis internetowy dokumentacja-iso.pl lub prenumerując elektroniczne kursy (płatne bądź darmowe), raporty i/lub newsletter akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie http://www.dokumentacja-iso.pl/polityka-prywatmosci.php.

Dane osobowe

Podczas korzystania z serwisu dokumentacja-iso.pl, a w szczególności przy zapisywaniu się na kursy i przy subskrypcji newslettera, możesz zostać poproszony o podanie swojego adresu e-mail oraz imienia.
Twój adres e-mail jest mi niezbędny do prawidłowego dostarczenia Tobie kursów oraz newslettera. Twoje imię pozwala spersonalizować wiadomości i zwracać się do Ciebie po imieniu.

Nie sprzedaję i nie udostępniam osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników dokumentacja-iso.pl

Swoje dane osobowe możesz w każdej chwili usunąć z bazy, klikając na link znajdujący się na końcu wysłanych do Ciebie wiadomości.

Zmiany w Polityce Prywatności

Jako właściciel serwisu dokumentacja-iso.pl zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób dokumentacja-iso.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.
Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedaję i nie udostępniam osobom trzecim danych presonalnych czy adresowych klientów/użytkowników serwisu dokumentacja-iso.pl.

Wiadomości

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadam, a które zgodziły się z Polityką Prywatności.
Przez niezapowiedziane wiadomości rozumie się informacje odnoszące się bezpośrednio lub pośrednio do serwisu dokumentacja-iso.pl i serwisów z nim związanych (np. zmiany, promocje, artykuły powiązane tematycznie) oraz wiadomości niekomercyjne (np. życzenia, osobiste komentarze).
Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu
dokumentacja-iso.pl i nie prenumerować newslettera, raportów oraz kursów.

 

Opracowano na podstawie: Podręcznika wdrażania ISO 9001:2000

DARMOWY RAPORT
12 powodów złego działania
systemu ISO 9001:2008


Zapisz się, by otrzymać
ZA DARMO raport e-mailowy


© 2007-2016 Rafał Tochman | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Prywatności |
Praca pełnomocnik jakości | Zarządzanie jakością - ciągłe doskonalenie | ISO 9001 2008